Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOSOR, 7 st., emalj, 17/1800-tal, runda, ovala och en rektangulär, polykrom dekor, fattningar av mässing, diameter och längd 3,5-5,5 cm
sprickor
skador
slitage
768843
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här