1329 - Dosor 7 st emalj 1700/1800-tal

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOSOR, 7 st., emalj, 17/1800-tal, runda, ovala och en rektangulär, polykrom dekor, fattningar av mässing, diameter och längd 3,5-5,5 cm

sprickor
skador
slitage

768843

2020-08-23