1330 - Dosor 8 st emalj 17/1800-tal

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOSOR, 8 st., emalj, 17/1800-tal, olika former, fattningar av mässing, längd 4,5-8 cm

skador
slitage
lagningar

768850

2020-08-23