Klubbat för:
1 800 SEK
3 000 SEK
BORDSUR, 1800-tal, senempire, Frankrike, förgylld och patinerad brons, urtavla med romerska siffror, märkt A.Puiters, nyckel samt pendel saknas, höjd ca 42, bredd 33 cm
768852
2020-05-12