Bordsur 1800-tal Frankrike

Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike

Klubbat för:

1 800 SEK

3 000 SEK

BORDSUR, 1800-tal, senempire, Frankrike, förgylld och patinerad brons, urtavla med romerska siffror, märkt A.Puiters, nyckel samt pendel saknas, höjd ca 42, bredd 33 cm

768852

2020-05-12