Bordsur 1800-tal Frankrike

Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

BORDSUR, 1800-tal, senempire, Frankrike, förgylld och patinerad brons, urtavla med romerska siffror, nyckel saknas, pendel medföljer, höjd ca 35, bredd 24 cm

768855

2020-05-12