Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
BORDSUR, 1800-tal, senempire, Frankrike, förgylld och patinerad brons, urtavla med romerska siffror, nyckel saknas, pendel medföljer, höjd ca 35, bredd 24 cm
768855
2020-05-12