Oidentifierad konstnär
2020-05-06
768870
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Båt i höga vågor, tidigt 1900-tal, signerad C Widgren, olja på duk, ca 39x68 cm