Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): "gästabud", a tergo betitlad, signerad samt daterad 63, blandteknik på papper, uppklistrat på pannå, oramad, ca 92x122 cm
slitage, kantskador på papper
768875
2020-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här