Björn Rosendal

Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): "gästabud", a tergo betitlad, signerad samt daterad 63, blandteknik på papper, uppklistrat på pannå, oramad, ca 92x122 cm

slitage, kantskador på papper

768875

2020-05-09