Bengt Lindström 2 litografier

Bengt Lindström 2 litografier
Bengt Lindström 2 litografier
Bengt Lindström 2 litografier
Bengt Lindström 2 litografier
Bengt Lindström 2 litografier
Bengt Lindström 2 litografier

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), Utan titel, färglitografier 2 st, signerade och numrerade 43/200 och 301/400, båda med dedikation, 28x24 och 29x23 cm

Ej examinerade ur ram

768876

2020-05-10