Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
CHOKLADKOPPAR med fat, 10 st, 1800-talets senare del, handmålad dekor i guld, höjd ca 8 cm
Zustandsbeschreibung
Skador
768882
2020-05-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner