Chokladkoppar 1800-tal

Chokladkoppar 1800-tal
Chokladkoppar 1800-tal
Chokladkoppar 1800-tal
Chokladkoppar 1800-tal
Chokladkoppar 1800-tal
Chokladkoppar 1800-tal
Chokladkoppar 1800-tal
Chokladkoppar 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

CHOKLADKOPPAR med fat, 10 st, 1800-talets senare del, handmålad dekor i guld, höjd ca 8 cm

Zustandsbeschreibung

Skador

768882

2020-05-05