PG Thelander etsning

PG Thelander etsning
PG Thelander etsning

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

P.G. THELANDER (född 1936): Komposition med hand, etsning, delvis kolorerad, signerad och numrerad 12/50, motivmått ca 49x63 cm

768905

2020-05-06