Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VILHELM HOLMGREN (1863-1943): Dahlior, signerad V Holmgren, olja på pannå, 32,5x23,5 cm. På baksida sterbhusstämpel VH.
768917
2020-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här