Bruno Mathsson Karin 1970-tal

Bruno Mathsson Karin 1970-tal
Bruno Mathsson Karin 1970-tal
Bruno Mathsson Karin 1970-tal
Bruno Mathsson Karin 1970-tal
Bruno Mathsson Karin 1970-tal
Bruno Mathsson Karin 1970-tal
Bruno Mathsson Karin 1970-tal
Bruno Mathsson Karin 1970-tal
Bruno Mathsson Karin 1970-tal
Bruno Mathsson Karin 1970-tal
Bruno Mathsson Karin 1970-tal
Bruno Mathsson Karin 1970-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

8 000 SEK

BRUNO MATHSSON, fåtölj, Karin 73, 1970-tal, DUX, stomme av förkromade stålrör, bärväv i grå smärting, djuphäftade plymåer med skinnklädsel, sitthöjd ca 36 cm

Lädret senare infärgat, bruksslitage, bärväv med fläckar

768918

2020-05-07