Sigurd Persson skål unik

Sigurd Persson skål unik
Sigurd Persson skål unik
Sigurd Persson skål unik
Sigurd Persson skål unik
Sigurd Persson skål unik
Sigurd Persson skål unik

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

SIGURD PERSSON, skål, glas, signerad och daterad 1975, unik, gultonad glasmassa med svart överfång, signerad "Kosta Sig.P Unik 1975" diameter 20 cm, höjd 14 cm.

Bruksslitage.

768921

2020-05-18