Klubbat för:
350 SEK
800 SEK
SIGURD PERSSON, skål, glas, signerad och daterad 1975, unik, gultonad glasmassa med svart överfång, signerad "Kosta Sig.P Unik 1975" diameter 20 cm, höjd 14 cm.
Bruksslitage.
768921
2020-05-18