Vitrinskåp
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VITRINSKÅP, "Britannia", England, 1900-talets slut, idegran, med belysning och 3 hyllplan i glas, 2 nycklar finns, höjd ca 183 samt 94x40 cm
Ljusfunktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage
768924
2020-05-07