Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VITRINSKÅP, "Britannia", England, 1900-talets slut, idegran, med belysning och 3 hyllplan i glas, 2 nycklar finns, höjd ca 183 samt 94x40 cm

Ljusfunktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

768924

2020-05-07