Cartier Tank
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MUST DE CARTIER, Tank, damarmbandsur, förgyllt sterlingsilver, quartz, mineralglas, boettnr. 3 66001, läderarmband med originalspänne i gulddoublé, 20x28 mm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, slitage
768932
2020-05-06