Edition Luxe Omega de Ville Armbandsur 18K

Klubbat för:

34 000 SEK

40 000 SEK

OMEGA DE VILLE, armbandsur, 18K, rödguld, automatiskt urverk, safirglas, krona med Omega, liten separat sekundvisare, senare präglad läderrem, förgylld sölja original, co-axial escapement, ref nr. 46143002, serie nr. 85040502, kaliber 2202, diam ca 39 mm, certifikat, pictogram, internationell garanti daterad 2011, ficka, instuktionsbok, box med inredning samt ytterkartong medföljer

Fint skick. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

768946

2020-06-07