Buddhor 2 st Thailand 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BUDDHOR, 2 st, Thailand, 1800-tal, överdragna med tunn silverplåt, ushnisha dekorerad med blå resp röd sten, höjd ca 12-13 cm

Skador, lagningar, slitage

768948

2020-05-10