Lennart Olausson oljemålning

Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning

Klubbat för:

54 000 SEK

30 000 SEK

LENNART OLAUSSON (född 1944): Stranden, signerad och daterad Lennart Olausson 2013, olja på duk, 130x160 cm

768953

2020-05-10