148 - Figuriner mopsar

148 - Figuriner mopsar
148 - Figuriner mopsar
148 - Figuriner mopsar
148 - Figuriner mopsar
148 - Figuriner mopsar
148 - Figuriner mopsar
148 - Figuriner mopsar
148 - Figuriner mopsar

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURINER, (4) mopsar glaserat porslin / fajans, 1900-tal, höjder upp till 19,5 cm

Bruksspår / slitage

768964

2020-08-21