Lars Halldén oljemålning

Lars Halldén oljemålning
Lars Halldén oljemålning
Lars Halldén oljemålning
Lars Halldén oljemålning
Lars Halldén oljemålning
Lars Halldén oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS HALLDÈN, surrealistiskt motiv, signerad samt daterad 1971, olja på duk uppsatt på pannå, ca 60x59 cm

Et6t miniamalt färgbortfall

768969

2020-05-07