Tennfat 7 st 1800/1900-tal

Tennfat 7 st 1800/1900-tal
Tennfat 7 st 1800/1900-tal
Tennfat 7 st 1800/1900-tal
Tennfat 7 st 1800/1900-tal
Tennfat 7 st 1800/1900-tal
Tennfat 7 st 1800/1900-tal
Tennfat 7 st 1800/1900-tal
Tennfat 7 st 1800/1900-tal
Tennfat 7 st 1800/1900-tal
Tennfat 7 st 1800/1900-tal
Tennfat 7 st 1800/1900-tal
Tennfat 7 st 1800/1900-tal
Tennfat 7 st 1800/1900-tal
Tennfat 7 st 1800/1900-tal
Tennfat 7 st 1800/1900-tal
Tennfat 7 st 1800/1900-tal
Tennfat 7 st 1800/1900-tal
Tennfat 7 st 1800/1900-tal

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

TENNFAT, 7 st, 1800/1900-tal, Sverige, varav 2 st stämplade Bror Fredrik Santesson (mästare i Stockholm 188-1912) diameter mellan 23-5 - 23,5 cm

3 med gravyr, slitage, ena tallriken med lödning på baksidan, stötmärken, mindre bucklor, repor

768978

2020-05-07