149 - Väggur gustaviansk

149 - Väggur gustaviansk
149 - Väggur gustaviansk
149 - Väggur gustaviansk
149 - Väggur gustaviansk

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, gustavianskt, bronserat trä, 1800-/1900-tal, höjd 50, bredd 33 cm.

Slitage, ej funktionstestat

768982

2020-08-21