Simon Gate Salut

Simon Gate Salut
Simon Gate Salut
Simon Gate Salut
Simon Gate Salut
Simon Gate Salut
Simon Gate Salut
Simon Gate Salut
Simon Gate Salut

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIMON GATE, "Salut", champagnestrutar, 12 st, Orrefors, grönt glas, höjd ca 18 cm

Bruksslitage, 3 med nagg, mikronagg kan förekomma

768986

2020-05-06