150 - Figuriner

150 - Figuriner
150 - Figuriner
150 - Figuriner
150 - Figuriner
150 - Figuriner
150 - Figuriner
150 - Figuriner
150 - Figuriner

Såld för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

FIGURINER, 3 stkn, bemålat och glaserat porslin / lergods, tidigt 1900-tal, höjd upp till 31 cm

Visst slitage

768988

2020-08-21