151 - Bordsur empire

151 - Bordsur empire
151 - Bordsur empire
151 - Bordsur empire
151 - Bordsur empire
151 - Bordsur empire
151 - Bordsur empire

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSUR, empire, vit marmor, förgylld brons med svärtade detaljer, brons, dekor med sfinxer och medusahuvud, nyckel finns,1800-tal, höjd 37 cm

smärre skador
funktionen ej testad och garanteras ej
urtavlan med skador

768991

2020-08-21