151 - Bordsur empire
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BORDSUR, empire, vit marmor, förgylld brons med svärtade detaljer, brons, dekor med sfinxer och medusahuvud, nyckel finns,1800-tal, höjd 37 cm
smärre skador
funktionen ej testad och garanteras ej
urtavlan med skador
768991
2020-08-21