Resväskor läder

Resväskor läder
Resväskor läder
Resväskor läder
Resväskor läder
Resväskor läder
Resväskor läder
Resväskor läder
Resväskor läder

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RESVÄSKOR, 2 st., 1950-tal, brunt läder, höjd ca 19, ca 72x36 resp 17, 61x36 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, patina på läder, nycklar saknas

768997

2020-05-07