Stolar
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 4 st., Louis seize-stil, 1800-talets slut, skuren dekor, svartbemålade, hjulförsedda, stoppade dynor med röd textil klädsel, sitthöjd ca 50 cm
En något lös i fogarna, bruks och åldersrelaterat slitage
769005
2020-05-07