Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st., Louis seize-stil, 1800-talets slut, skuren dekor, svartbemålade, hjulförsedda, stoppade dynor med röd textil klädsel, sitthöjd ca 50 cm

En något lös i fogarna, bruks och åldersrelaterat slitage

769005

2020-05-07