Klubbat för:
9 200 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
CLAES LINDHOLM (1930-1975): Landskap, signerad, olja på duk, ca 53x68 cm
Zustandsbeschreibung
769019
2020-05-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner