Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL med KONSOLBORD, betsad mahogny, skurna detaljer, nyrokoko / blandstil,1800-talets senare del, bordets höjd 78, 80 x 43 cm, spegeln 148 x 74 cm
Bruksslitage
769029
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här