153 - Spegel med konsolbord

153 - Spegel med konsolbord
153 - Spegel med konsolbord
153 - Spegel med konsolbord
153 - Spegel med konsolbord

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, betsad mahogny, skurna detaljer, nyrokoko / blandstil,1800-talets senare del, bordets höjd 78, 80 x 43 cm, spegeln 148 x 74 cm

Bruksslitage

769029

2020-08-21