153 - Spegel med konsolbord
Closed
2020-08-21
769029
| Sold for | 1 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SPEGEL med KONSOLBORD, betsad mahogny, skurna detaljer, nyrokoko / blandstil,1800-talets senare del, bordets höjd 78, 80 x 43 cm, spegeln 148 x 74 cm
Bruksslitage