227 - Ljusstakar 4 par och 2 st. pläter 1800-tal

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 4 par och 2 st., pläter, 1800-tal, varierande modeller, höjd 15-34 cm

skador lagningar en botten saknas

769032

2020-08-21