Solspegel 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, s k solspegel, 1970-tal, bronserat komposit, spegelglas, radierande strålar, diameter ca 100 cm

Bruksslitage, smärre märken, färgbortfall

769036

2020-05-06