Vägglampa

Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGLAMPA, 1900-talets andra hälft, smide, 3 ljuspunkter, glaskupor behängd med polykrom färgade glasdelar, höjd 90, 86x19 cm

Bruksslitage, repor, märken

769039

2020-05-08