Johan Henrik Elbfas, efter

Johan Henrik Elbfas, efter
Johan Henrik Elbfas, efter
Johan Henrik Elbfas, efter
Johan Henrik Elbfas, efter

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHAN HENRIK ELFBAS, efter, föreställande Gustav II Adolf, olja på duk, 1900-tal, 82x68 cm.

Smärre slitage

769043

2020-05-07