Olev Mikiver olja på duk

Olev Mikiver olja på duk
Olev Mikiver olja på duk
Olev Mikiver olja på duk
Olev Mikiver olja på duk
Olev Mikiver olja på duk
Olev Mikiver olja på duk

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLEV MIKIVER (Estland, 1922-1994): Skärgårdsvy, signerad O Mikiver, a tergo signerad daterad 1974, olja på duk, ca 79x59 cm

Dukskador

769044

2020-05-05