Bordsur 1800-tal empire

Bordsur 1800-tal empire
Bordsur 1800-tal empire
Bordsur 1800-tal empire
Bordsur 1800-tal empire
Bordsur 1800-tal empire
Bordsur 1800-tal empire
Bordsur 1800-tal empire
Bordsur 1800-tal empire
Bordsur 1800-tal empire
Bordsur 1800-tal empire

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORDSUR, 1800-tal, empire, Frankrike, förgylld och matteterad brons, krönt med antikiserande bevingad figur, urtavla med rund slingrande orm, romerska siffror, nyckel samt pendel medföljer, höjd ca 54, bredd 41 cm

769062

2020-05-12