Johan Krouthén oljemålning

Johan Krouthén oljemålning
Johan Krouthén oljemålning
Johan Krouthén oljemålning
Johan Krouthén oljemålning
Johan Krouthén oljemålning
Johan Krouthén oljemålning
Johan Krouthén oljemålning
Johan Krouthén oljemålning

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

JOHAN KROUTHÉN (1858-1932): Motiv med blomstrande park, signerad samt daterad 1920, olja på duk, ca 49x67 cm

769066

2020-05-06