Bordsur 1800-tal

Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSUR, 1800-talets senare del, patinerad zink, urtavla med romerska siffror, nyckel samt pendel medföljer, höjd ca 36, bredd 45 cm

769071

2020-05-12