Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
HANS OLE BRASEN (1849-1930) Landskap med träd och hjortar, signerad, olja på duk, ca 58x72 cm
Ett hål med färgbortfall, smärre repor och minimalt färgbortfall
769075
2020-05-08