Hans Ole Brasen

Hans Ole Brasen
Hans Ole Brasen
Hans Ole Brasen
Hans Ole Brasen
Hans Ole Brasen
Hans Ole Brasen
Hans Ole Brasen
Hans Ole Brasen

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

HANS OLE BRASEN (1849-1930) Landskap med träd och hjortar, signerad, olja på duk, ca 58x72 cm

Ett hål med färgbortfall, smärre repor och minimalt färgbortfall

769075

2020-05-08