154 - Väggkonsol gustaviansk

154 - Väggkonsol gustaviansk
154 - Väggkonsol gustaviansk
154 - Väggkonsol gustaviansk
154 - Väggkonsol gustaviansk
154 - Väggkonsol gustaviansk
154 - Väggkonsol gustaviansk
154 - Väggkonsol gustaviansk
154 - Väggkonsol gustaviansk

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGKONSOL, gustaviansk, trä med skurna detaljer, förgylld, 1700-/1800-tal, höjd ca 25, 30 x 19 cm

Bruksslitage

769081

2020-08-21