Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
BORDSUR, 1800-tal, senempire, Frankrike, brons, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, märkt J.H. Schaeffer, nyckel samt pendel saknas, höjd ca 40, bredd 26 cm
Urtavla med slitage
769083
2020-05-12