Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SILVER, Sverige, 1800-/1900-tal, bl a Neuendorf, Gammalfransk, Rosenholm från GAB, modell Kungsholm m m, flera skedar 1800-talets första hälft/mitt, knivar med rostfria blad, total vikt 1291 g

Flera delar med monogram, bruksslitage

769085

2020-05-13