Carl Harry Stålhane vas Designhuset

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL HARRY STÅLHANE, vas, unik, Designhuset,, stengods, glaserad i olika nyanser, signerad Stålhane A 639, höjd ca 15, bredd 19 cm

Smärre slitage

769087

2020-05-11