Kaffeservis Crown Devon

Kaffeservis Crown Devon
Kaffeservis Crown Devon
Kaffeservis Crown Devon
Kaffeservis Crown Devon
Kaffeservis Crown Devon
Kaffeservis Crown Devon
Kaffeservis Crown Devon
Kaffeservis Crown Devon
Kaffeservis Crown Devon
Kaffeservis Crown Devon

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CROWN DEVON, kaffeservis, 53 dlr, England, bestående av: 12+12 kaffekoppar med fat, 2 kaffekannor med lock, 2 gräddsnipor samt sockerskål, kannans höjd ca 19 cm

Bruksslitage, enstaka nagg

769093

2020-05-06