155 - Bord sengustavianskt

155 - Bord sengustavianskt
155 - Bord sengustavianskt
155 - Bord sengustavianskt
155 - Bord sengustavianskt

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORD med 2 lådor, sengustaviansk stil, mahogny, 1800-/1900-tal, höjd ca 85, 60 x 44 cm

Bruksslitage, torrspricka, fothylsor saknas

769098

2020-08-21