Edgar Wallin
2020-05-08
769100
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDGAR WALLIN (1892-1963), "Gamla Stockholmshus", signerad och daterad Edgar Wallin 1956, olja på pannå, mått ca 37x45 cm