9 punschmuggar silver

9 punschmuggar silver
9 punschmuggar silver
9 punschmuggar silver
9 punschmuggar silver
9 punschmuggar silver
9 punschmuggar silver
9 punschmuggar silver
9 punschmuggar silver

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PUNSCHMUGGAR, 9 st, silver, bl a K & EC, Göteborg och GAB, Stockholm, 1960-tal, hamrad dekor, delvis invändigt förgyllda, total vikt 243 gram

Delvis med gravyrer, en med bucklig kant

769101

2020-05-13