Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PUNSCHMUGGAR, 9 st, silver, bl a K & EC, Göteborg och GAB, Stockholm, 1960-tal, hamrad dekor, delvis invändigt förgyllda, total vikt 243 gram
Delvis med gravyrer, en med bucklig kant
769101
2020-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här