Bålskål i kristall

Bålskål i kristall
Bålskål i kristall
Bålskål i kristall
Bålskål i kristall
Bålskål i kristall
Bålskål i kristall
Bålskål i kristall
Bålskål i kristall
Bålskål i kristall
Bålskål i kristall
Bålskål i kristall
Bålskål i kristall

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BÅLSKÅL, 1900-talets första hälft, sannolikt Böhmen, Tjeckien, höjd ca 40, diamater ca 30 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

769103

Päivämäärä:

2020-05-08