Bålskål i kristall
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BÅLSKÅL, 1900-talets första hälft, sannolikt Böhmen, Tjeckien, höjd ca 40, diamater ca 30 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
769103
Päivämäärä:
2020-05-08