Christina Knall olja
Klubbat för:
31 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
CHRISTINA KNALL (född 1947): "Happy Days", signerad Christina Knall, spännramen signerad a tergo, Christina Knall, Stockholm 2010, olja på duk, ca 89 x 116 cm
Historik: Christina Knalls biografi finns denna tavla som försättsblad och benämns som hennes paradnummer
769105
2020-05-05